Zatmění

4.3.2023 od 19:00

Pozdní odpoledne sychravého dne je předzvěstí neúplného zatmění měsíce a s tím spojených pokleslých úmyslů. Netradiční postavení Slunce a Luny dává vzniknout neobvyklému jevu, krvavému měsíci. Krvavý měsíc. Krev. Zatmění. Parafráze zatemněné mysli a eskalace tak banální situace, jakou dopravní nehoda může být.

Číst dál: Zatmění

Uteč!

4.3.2023 od 21:30

Mladá americká vysokoškolská studentka se tajně vydává do Norska, aby vypátrala své rodinné kořeny. Byla nalezena jako nemluvně na hřbitově s obráceným křížem na krku. Teenagerka se vydává po této stopě a pomocí satanského symbolu se dostává stále blíže k pravdě. Její pátrání však ztěžují noční můry a vidiny, které ji neustále nabádají k útěku, dokud ještě není pozdě. (Vertigo International)

Číst dál: Uteč!

Čtěňata - o sítích

6.3.2023 od 16:00 do 17:45

Jak se bezpečně orientovat na síti, interaktivní workshop, hesla, youtubeři, TIKTOK a sociální sítě. Vhodné pro děti od 5 do 13 let.

 
 

Asterix a Obelix: Říše středu

17.3.2023 od 16:00

Píše se rok 50 př. n. l. Za devatero horami a devatero řekami… Tedy velmi, velmi daleko od malé galské vesnice, kterou tak dobře známe, leží země zvaná Čína. Zde proradný generál, bažící po moci, právě zajal a uvěznil čínskou císařovnu. A protože věhlas nepřemožitelných Galů překvapivě sahá až do Asie, princezna Fu Yi neomylně ví, na koho se obrátit.

Číst dál: Asterix a Obelix: Říše středu

Shazam! Hněv bohů

17.3.2023 od 19:00

Billy Batson a jeho sourozenci z pěstounské rodiny se stále učí sloučit své dospívající životy se svými superhrdinskými životy. Ale když Atlasovy dcery, trojice pomstychtivých starověkých bohyň, dorazí na Zemi, Billy a jeho rodina jsou vrženi do bitvy o své superschopnosti, životy a osud svého světa. (Continental film)

Číst dál: Shazam! Hněv bohů

Moudrost traumatu

22.3.2023 od 17:00

Promítání filmu Moudrost traumatu, filmu se silnou a hlubokou podstatou, který se dotýká mnoho oblastí lidských životů. Na besedu přijaly pozvání PhDr. Ivana Strossová klinická psycholožka a Mgr. Nikola Skalická, DiS, odborná ředitelka FOKUS Karlovarský kraj z.ú., organizace pro lidi s duševním onemocněním.

Číst dál: Moudrost traumatu