Herní odpoledne s PIATNIKEM

30.11.2022 od 15:30

Zveme Vás na herní odpoledne s firmou Piatnik - expertem na inteligentní zábavu.

Divnosvět

3.12.2022 od 16:00

Celovečerní snímek Divnosvět představuje legendární průzkumnickou rodinu Cladových, kteří se snaží proletět skrz neprobádaný, zrádný a především divný svět. Doprovází je barvitá posádka obří vzducholodi, rošťácký tvor přezdívaný Flek a třínohý pes. Společně musí čelit nejen neznámému prostředí, ale i mnoha prapodivným a všežravým tvorům. Původní animovaná laskavá komedie inspirovaná klasickými dobrodružnými příběhy mapuje vztah tří generací rodiny Cladových, které musí vyřešit vzájemné neshody a společně překonat nástrahy nádherného, avšak i velmi nebezpečného Divnosvěta. (Falcon)

Číst dál: Divnosvět

Vánoční příběh

3.12.2022 od 19:00

Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová v podání Jiřiny Bohdalové. Její syn ztvárněný Karlem Rodenem řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vzájemné vztahy, ale u svátečního stolu se nakonec sejdou Jiří Lábus i Oldřich Kaiser, Jitka Sedláčková, Pavla Beretová, Máša Málková, Albert Čuba nebo Anna Fialová. Na horách se svátky rozhodne oslavit rodina Hynka Čermáka, a tak si zasněžené závěje užije i Jana Plodková, Jan Nedbal či Sára Sandeva. (CinemArt)

Číst dál: Vánoční příběh

Královny - PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO

7.12.2022 od 19:00

Lázeňský pokoj možná nevypadá jako vhodné místo pro komedii, ale opak je pravdou. Tři ženy, které se na něm sejdou, by se za normálních okolností nemohly nikdy setkat, nebýt havárie vodovodního potrubí, ke které dojde v jednom z lázeňských křídel. Královny jsou komedií plnou upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech.

Číst dál: Královny - PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO

Pub QUIZ

9.12.2022 od 18:00

Přijďte vyzkoušet své znalosti ve vědomostní týmové hře oblíbené po celém světě. Složte si tým (5 lidí) a doražte.

Rezervace míst na tel.: 606 765 831 (knihovna)

Vstupné 60,- Kč