Její tělo (čes.dabing)

25.11.2023 od 19:00

Film podle skutečného a neuvěřitelného životního příběhu Andrey Absolonové (Natalia Germani). Úspěšná sportovkyně, reprezentantka a členka olympijského družstva se po zranění obratle a vynuceném konci sportovní kariéry stala úspěšnou a známou pornoherečkou. (Bontonfilm)

Číst dál: Její tělo (čes.dabing)

Jana Dyedeková - Omán

29.11.2023 od 17:00

Omán, země, kde se snoubí dávné tradice a modernita. Pod vládou osvíceného sultána Kábúse Omán udělal za posledních 50 let tygří skok z jedné z nejzaostalejších k nejrychleji se rozvíjejícím zemí světa. Navzdory narůstajícímu bohatství je to stále země vlídných, pohostinných a tolerantních lidí. Přijďte objevit zemi provoněnou kadidlem.

Napoleon (čes. titulky)

29.11.2023 od 19:00

Epické drama zachycuje život francouzského císaře Napoleona Bonaparte, jeho vzestup k moci a vztah k životní lásce Josephine, a ukazuje jeho vizionářské vojenské a politické taktiky na pozadí nejdynamičtějších bitevních scén jaké kdy byly natočeny. (Falcon)

Číst dál: Napoleon (čes. titulky)

Vánoční stromek naděje

1.12.2023

Pomozte dobré věci a udělejte radostnější Vánoce dětem, které musí svátky trávit v dětských domovech. Ve vestibulu MKS Horní Slavkov je umístěn strom s přáními, pokud se některé rozhodnete splnit nechte si přání u sebe a dárek přineste do knihovny do 15. prosince 2023.