X-MAS MKSACCRE

16.12.2023 od 22:00

Vánoční TANCOVAČKA v podání mistrů zvuku.

Přijďte se pobavit a hodit bokem.

Předprodej vstupenek: Knihovna Horního Slavkova

AKIRA Akira Deadly

Za respektovanou osobnost české taneční scény neplatí jen na západě Čech, léta dřiny a zápalu do všeho drum'n'bassového mu přinesly uznání mezi junglisty v celých Čechách i u sousedů v zahraničí. Zahrál si po boku DJs jako Andy C, Friction, Zinc, Goldie, Adam F, Dillinja, Shy FX + Benny Page, Sub Focus, Ed Rush nebo Pendulum.

Jeho variabilní styl zahrnuje všechny polohy od klidných zpívaných liquid funků, deep záležitostí, přes moderní taneční sound, techstep nebo neurofunk.

FRIEX

Zástupce nového hudebního projektu Goosebumps dnb! Soustředí se primárně směrem k jump upové a roller selekci, v jejímž duchu se ponese i jeho vlastní produkce. 🦆

SUDETEN SOLDIER A SOKOLOV FOREVER !

MRAQ Mraq Mráček

Bývalý MC, nynější DJ, pořadatel různých akcí a fesťáků původem z Horažďovic. V jeho podání můžete slyšet srdcervoucí beaty, ale i pořádnej HARDCORE. Co nám předvede ve Slavkově? Přijďte a nechte se překvapit od tohoto milovníka chlebíčků 🎭

 

Balkon je otevřený pouze při plném zaplnění sálu. Vstupenky zakoupené online na tato místa mohou být přesunuté do přízemí!!! 

Využívejte rezervace, již zakoupené vstupenky není možné vracet!

 
 
VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ONLINE ZDE -->