Za práva zvířat

31.5.2023 od 17:30

Přednáška Šárky a Terezy Valentových o faktech, která pravděpodobně ignorujeme nebo ani nevíme. ❌️

Ročně se na území České republiky zabije 130 milionů zvířat kvůli produkci masa, mléka a vajec. Toto číslo je tak obrovské, že si ho možná ani neumíme představit. A dokážeme si představit, kde a jak takové množství zvířat žije?

Kde jsou hranice? A jsou v téhle "výrobě " vůbec nějaké?❔️❕️

 

Po úvodu následuje projekce dokumentu

SVĚDECTVÍ- ČESKÝ DOKUMENT O ŽIVOTECH ZVÍŘAT, KTERÁ SE STALA OBĚTÍ NEJKRUTĚJŠÍHO BYZNYSU VŮBEC.

https://sledujsvedectvi.cz/

KDYŽ SE NIKDO NEDÍVÁ...

Dokument odhaluje pravdu, jíž živočišný průmysl záměrně tají. Pomocí záběrů ze skrytých kamer proniká za ostnaté ploty a vysoké zdi českých velkochovů, malochovů, ale také domácích chovů, aby ukázal skutečný život zvířat, která jsou degradována na pouhé zboží.

NATÁČENO NA VÍCE NEŽ 100 FARMÁCH V ČR

Svědectví odkrývá, jak moc jsou lidé obelháváni reklamami, které záměrně vytvářejí lživou představu o šťastných zvířatech na louce zalité sluncem. Ukazuje konkrétní jedince ukryté za úhlednými balíčky v obchodech a představuje je jako jedinečné bytosti bojující o život do posledního dechu.

Je pro nás důležité dostat osudy zvířat k co nejvíce lidem. A proto prosíme i Vás, pomozte nám informace, které Svědectví o zvířatech přináší, šířit dál. Můžete pozvat poslance, své známé, učitele, kolegy, kolegyně, ale i babičky, které doma chovají „slepice na vajíčka“. Třeba se i díky osudům slepic z dokumentu stane právě Vaše babička majitelkou dalšího bezpečného útulku pro zvířata v Čechách.